Zmiana adresu i karta podatkowa w Norwegii: wypełniamy podania

Jeżeli się przeprowadziłeś i chcesz zmienić adres to należy zgłosić to do Norweskiego Urzędu Meldunkowego Folkeregister. Większość rejestracji lub zmian adresów można zrobić elektronicznie.

W czym możemy pomóc?

Wypełniamy wniosek o zmianę adresu elektronicznie lub w formie papierowej.

Koszt: 150 PLN

 

Karta podatkowa

Każda osoba która pracuje w Norwegii lub pobiera świadczenie równoznaczne z pracą powinna mieć kartę podatkową. Wiele osób – szczególnie nie posiadających stałych numerów personalnych powinna starać się o nadanie karty podatkowej z początkiem każdego roku podatkowego.

W czym możemy pomóc?

Składamy podanie o przyznanie karty podatkowej w formie elektronicznej lub papierowej. Od 2019 roku można wnioskować - oprócz opodatkowania na standardowych zasadach - o podatek źródłowy (25 %).

  • Wypełnienie podania w formie papierowej 200 PLN
  • Wypełnienie podania elektronicznie 200 PLN
Zmiana adresu i karta podatkowa w Norwegii: wypełniamy podania

Aby rozpocząć pobierz tabelkę do wypełnienia oraz spis dokumentów.

Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzystać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

Formularz kontaktowy
Dane kontaktowe
Dane

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

NIP: 5842811121
KONTO BANKOWE NR:
11 1160 2202 0000 0005 1173 4776

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem