Becikowe - pomoc dla kobiet, które urodziły dziecko w Norwegii

O jednorazową zapomogę przy urodzeniu dziecka może się starać tylko matka dziecka (ojciec tylko w szczególnych wypadkach) oraz w momencie kiedy na moment urodzenia dziecka jest ona członkiem norweskiego systemu ubezpieczeń społecznych. Oznacza to w praktyce że matka powinna posiadać norweski numer personalny, pozwolenie na pobyt i pracę oraz przebywać na terenie Norwegii przed porodem i najlepiej rok po porodzie. O ten zasiłek można się starać maksymalnie 6 miesięcy po urodzeniu dziecka.

Na tą chwilę kwota becikowego wynosi 90 300 NOK.

W czym możemy pomóc?
Na początek odpowiemy na każde pytanie jakie będą Państwo mieli w związku z aplikowaniem o ten zasiłek. Stworzymy prosty plan, w którym wyjaśnimy jak będzie wyglądała cała procedura po kolei. W sposób profesjonalny wypełniamy podanie wraz z niezbędnymi załącznikami. Po złożeniu podania dalej jesteśmy dla Państwa dostępni – tak długo aż nie otrzymają Państwo decyzji w sprawie tego zasiłku z NAV.

Koszt: 350 PLN

W cenie:

  • wypełnienie oraz złożenie wniosku w sposób tradycyjny (papierowy) lub elektroniczny
  • sprawdzenie poprawności dokumentów przed złożeniem wniosku
  • pomoc ekspercka w każdej sprawie dotyczącej złożonego wniosku od momentu złożenia podania do momentu otrzymania decyzji
  • tłumaczenie dokumentów jeżeli takie przyjdą z NAV
  • Dodatkowo wykonanie telefonu do NAV w ciągu 2 miesięcy po złożeniu wniosku w celu upewnienia się o statusie sprawy
Becikowe - pomoc dla kobiet, które urodziły dziecko w Norwegii
Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzystać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

Formularz kontaktowy
Dane kontaktowe
Dane

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

NIP: 5842811121
KONTO BANKOWE NR:
11 1160 2202 0000 0005 1173 4776

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem