Tomasz Kowalczyk

Specjalista do spraw kontaktu z Norweskim Urzędem Pracy oraz Norweskim Urzędem Podatkowym.

Pierwszy raz do Norwegii wyjechał w roku 2008. W latach 2010 do 2013 studiował skandynawistykę na Uniwersytecie Gdańskim. Od 2011 roku regularne wyjeżdżał do Norwegii do pracy. W 2016 roku podjął pracę w firmie „Polish Connection". W 2019 założył własną firmę „Norvegia Tomasz Kowalczyk”.

Od 2016 roku zaczął pomagać Polakom pracującym w Norwegii. Zdobył duże doświadczenie pomagając polskim pracownikom w kontakcie z Norweskim Urzędem Pracy oraz Urzędem Podatkowym.

Dzięki bardzo dobrej znajomości języka norweskiego był w stanie wypełniać druki urzędowe, oraz w imieniu klientów kontaktować się telefonicznie z NAV oraz Skatteetaten. Każdego dnia przez jego ręce przechodziła duża ilość dokumentów, które analizował i zawsze wyciągał wnioski doradzając swoim klientom.

Wyspecjalizował się w obszarze zasiłków chorobowych, rehabilitacyjnych, tacierzyńskich, macierzyńskich oraz dla bezrobotnych. W ciągu tych lat zajmował się całym spektrum spraw, dzięki którym poznał cały przekrój problemów z jakimi muszą mierzyć się Polacy pracujący w Norwegii.

Dokładnie poznał procedury NAV i dzięki temu jest w stanie rzetelnie doradzać i pokierować. Często wykonywał telefony do różnych instytucji, aby dowiedzieć się o statusie prowadzonych spraw – nierzadko kilka razy dziennie – dzięki temu bardzo dobrze poznał specyfikę pracy NAV oraz osoby tam pracujące, a to pomaga w uzyskiwaniu niezbędnych informacji.

Wielokrotnie podejmował się wykonywania usług skomplikowanych i czasochłonnych. Zawsze przy tym informował swoich klientów o ewentualnych komplikacjach. Dzięki temu mogli oni podejmować świadome i korzystne decyzje w swoich sprawach.

W czasie swojej pracy wykonał około tysiąca rozliczeń podatkowych dla Polaków pracujących w Norwegii, odzyskał miliony koron zasiłku chorobowego oraz zwrotów podatku. Biorąc pod uwagę pełne spektrum jego pracy jest to tak naprawdę czubek góry lodowej. To wszystko sprawia, że nasi klienci mogą być pewni, iż są w dobrych rękach. Wszystkie sprawy są prowadzone profesjonalnie i rzetelnie. Każdy może liczyć na stały kontakt a przez to szybką pomoc w rozwiązywaniu swoich problemów.

Tomasz Kowalczyk
Kontakt

Zostaw nam swoje dane przy pomocy szybkiego formularza kontaktowego - skontaktujemy się z Tobą. Możesz również skorzystać ze standardowych form komunikacji. Czekamy na Twój telefon.

Jeśli chciałbyś zadać pytanie za pomocą formularza kontaktowego, kliknij w poniższy przycisk. Zostaniesz przekierowany na podstronę Kontakt gdzie możesz wypełnić kilka niezbędnych pól. Zajmie Ci to jakieś 15 sekund.

Formularz kontaktowy
Dane kontaktowe
Dane

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00

NIP: 5842811121
KONTO BANKOWE NR:
11 1160 2202 0000 0005 1173 4776

Korzystając z naszej przeglądarki wyrażają Państwo zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Używamy ich do celów statystycznych. W programie służącym do obsługi stron internetowych można zmienić ustawienia dotyczące cookies.
Rozumiem